אודות טרנספו ישראל בע"מ

ברוכים הבאים לאתר טרנספו ישראל בע"מ

חברת טרנספו ישראל בע"מ פעילה בתחום הבטיחות בדרכים משנת 1988. במסגרת פעילות זאת, חברתנו הינה שותפה פעילה בהצלת חיים ומניעת פגיעות קשות בקרב משתמשי הדרכים בארץ כבר למעלה מ 25 שנים, והינה היבואנית הבלעדית של כל מוצרי Transpo Industries Inc בישראל.

בימים אלו עוסקת חברת טרנספו ישראל בע"מ בקידום ומכירת מחברים שבירים לעמודי תאורה ושילוט, משטחים צבעוניים מונעי החלקה, מגנים נגד סנוור, ומוצרים רבים אחרים בתחום של בטיחות, נגישות, ומוצרי סימון חדשניים. בנוסף, חברתנו הינה יבואנית של חומרים חדשניים לשיקום ושימור מבני גשרים ובטון.

טרנספו ישראל בע"מ הייתה הראשונה לשתף פעולה עם הוועדה הבין משרדית לאישור התקני תנועה ובטיחות, ומוצרי הבטיחות שאנו מייבאים עד היום, אכן קיבלו את אישור הוועדה לשימוש בישראל.

בשיתוף פעולה עם נתיבי ישראל (מע"צ דאז) החדירה לארץ חברת טרנספו את הקונספט – "כבישים סלחניים". טרנספו ישראל גם התקינה את הברגים השבירים הראשונים לעמודי תאורה בארץ בשנת 1987מסוג Pole-Safe ואת סופג האנרגיה GREAT הראשון בגשר מוטה גור בשנת 2000.

טרנספו תעשיות  בע"מ (ארה"ב- Transpo Industries LTD), שנוסדה בשנת 1968, מייצרת ומספקת פתרונות בטיחות חכמים וחומרים חדשניים לתשתיות גשרים, כבישים, מנהרות, פסי רכבת, נמלים, נמלי תעופה ועוד. מסירותה של טרנספו להבטחת סלחנותם ועמידותם של כבישים ותשתיות דרכים, הינה הגורם להיותה מהחברות המובילות בעולם בתחום זה של מוצרי בטיחות, שימור ושיקום לכבישים.

טרנספו תעשיות  ידועה בזכות מוצריה האיכותיים, החדשניים והאמינים בביצועיהם. חידושים בתחום הבטיחות וטכנולוגיות חדשות בתחום הבטון הפולימרי והבטון טרומי, לדוגמא, בצד מוצרים וותיקים יותר, אך ייחודיים ואפקטיבים לא פחות, ממשיכים להציב את חברת טרנספו תעשיות בקדמת התעשיה.

הצוות שלנו

  • שילה ואברי הריס – מייסדי טרנספו ישראל בע"מ

  • ארי הריס – מנכ"ל

  • שירלי אדלר – מנהלת אדמיניסטרטיבית

  • פייה פודרסלו – מתאמת קשרי אירופה

  • אהרון הריס – מנהל לוגיסטיקה